Pravidla soutěže NAJDI ZLATO

 

Krok č. 1. KDE HLEDAT ZLATO?

 

Zlaté cihličky jsme náhodně schovali do těchto typů originálních švýcarských Koňských Mastí:

Koňská Mast® chladivá, nebo hřejivá o objemu 250 ml, nebo 500 ml

Koňská Mast® FORTE chladivá, nebo hřejivá o objemu 250 ml, nebo 500 ml

Koňská Mast® s konopím chladivá, nebo hřejivá o objemu 250 ml, nebo 500 ml

Koňská Mast® s rašelinou chladivá, nebo hřejivá o objemu 300 ml

Koňská Mast® s kolagenem chladivá, nebo hřejivá 200 ml (pouze druhy v krabičce)

 

Jak poznám originální Koňskou Mast?

V lékárně žádejte pouze výrobek s doslovným názvem „Koňská Mast®“, což je registrovaná ochranná značka. Originální čárový kód na etiketě začíná trojčíslím 764 (EAN kód Švýcarska) a na dně obalu je vyražen helvétský kříž s nápisem „SWISS“.

 

Kde ji koupím?

Tyto originální švýcarské Koňské Masti můžete zakoupit v lékárnách (pokud nebudou mít skladem, tak na vyžádání), obchodních řetězcích Kaufland, Globus, DM Drogerie, TETA drogerie a také ve vybraných prodejnách se zdravou výživou. Objednávat také můžete na e-shopu www.herbamedicus.cz

V každé z těchto Koňských Mastí by jste měli najít slosovatelný los, díky kterému může vyhrát každý. Ve hře je spousta hodnotných švýcarských cen!

 

Krok č. 2 PO OTEVŘENÍ KOŇSKÉ MASTI

formular 2

Po otevření originální švýcarské Koňské Masti Vás téměř vždy čeká překvapení v podobě slosovatelného losu (plastová karta s názvem VÝHERNÍ LOS) s unikátním číselným kódem, díky kterému můžete vyhrát zájezd do Švýcarska pro 2 osoby, anebo jednu z mnoha dalších hodnotných švýcarských cen.

Celkem 100 šťastlivců může v originální švýcarské Koňské Masti najít zlatou cihličku – zlatý švýcarský investiční slitek + gratulační kartu.

Pokud se Vám podařilo najít zlatý investiční slitek – gratulujeme, stal/a jste šťastným nálezcem zlata v originální Koňské Masti. Tento slitek může sloužit jako investice a uchovávání hodnoty peněz.

NAVÍC! Pokud se vyfotíte s tímto nalezeným zlatem a zároveň s danou zakoupenou Koňskou Mastí a zašlete nám tuto fotografii prostřednictvím webových stránek, zašleme vám hodnotný balíček různých švýcarských produktů ZDARMA!

formular 2

Našli jste ve výrobku slosovatelný los? (plastová karta s názvem VÝHERNÍ LOS), tak si v záložce „seznam výherních losů“ zkontrolujte číslo Vašeho losu s již vylosovanými čísly.

Pokud se s některými z uvedených čísel shoduje, gratulujeme! Váš los je opravdu výherní!

V takovémto případě nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vám zašleme výhru poštou.

Vaše číslo se neshoduje s vylosovanými čísly? Nezoufejte a los si pečlivě uschovejte!!!

Vždy 15 den v měsíci losujeme dalších 15 výher a to až do prosince 2019.

Každý měsíc máte tedy novou šanci vyhrát! A to i zpětně, všechny měsíce dozadu!

 

(Našeli jste los, ale není dobře čitelný kód? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

 

Hodně štěstí!

 

Zpět na produkty Koňská Mast